Yurdum insanı……!

• Bu konu 13 yanıt içerir, 6 izleyen vardır ve en son 17 yıl 3 ay önce Eren Kıyan tarafından güncellenmiştir.
13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      lubimaya
      Anahtar yönetici

300117gh.jpg

erkan şinel
      Katılımcı

:'(

ugur
      Katılımcı

:)

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

heralde o çuvalda , o teyzeden daha önemli bişey war  ??  ama  insandan daha önemli ne olabilir ki  ??? ???

saksu
      Ziyaretçi

ya tekerlekli sandalyenin lastiği patlak, ya hemen oradaki taksiye sırttan daha kolay bindirebileceklerinden sırtta taşınıyor, ya da kaldırımdan sırtta çıkarıp tekerlekli sandalyeye bindirmeyi planlamış olabilirler…

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

ya da yaşlı teyze sırtta taşınmayı , kadın da sırtta taşımayı seviyoo !!!

gurkansinel
      Katılımcı

yurdum insanın parlak zekasının sonucu… bence çuval engelli kardeşimizden daha ağır olduğundan , ve de taşıması daha zor olduğundan kızını sırtına alıp kuvvetten kazanç elde ediyor.  ;D :'(

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

katılıyorum gürkan abi mantıklı bir sebep '' çuval kadından daha agır''  :D :D

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

ama belkide tekerlekli sandalye rahat değildir we kadının rahat etmesi içinde sırta almış olabilir…      ;D ;D

Levent KIYAN
      Katılımcı

Cözemezsiniz, akliniz ermez, ermesi icin ……………………  :P

erkan şinel
      Katılımcı

………….gazetelerin 99999 kupona verdiği arkopal yemek takımını almanız gerekir

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

😮 😮  ??? ???    :D :D  3farklı duygu içindeyim önce şaşırdım sonra düşündüm we güldüm  ;D ;D

ya da şey diyebiliriz … böyle birşeyi çözmeniz için böyle birşey yaşamanız gerekir  !!!

lubimaya
      Anahtar yönetici
      1374.jpg

FİLM DEĞİL GERÇEK!
      Hafıza kaybetme hadisesinin sadece Yeşilçam filmlerinde olduğunu zannedenlere bu haber. Ecza deposunda bölge müdürüyken hafızasını kaybetti. Doktor, “kalabalık yerlerde çalış” dedi. O da simit satmaya başladı.Ve hafızasın kısmen geri geldi.

308410.jpg

Tikli köye hoş geldiniz!
      Çanakkale'nin Bayrami ilçesinin Bıyık köyü, Çanakkale'nin 'Tikli Köyü' olarak anılıyor. Herkesin 'tik' sahibi olduğu köyde, bu görüntüler sıradan… A.A

378111.jpg

TRAJİ KOMİK HİZMET!
      Sinop'ta engelliler için 2 yönlü yaptırılan rampanın ortasında bulunan elektrik direği, “Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu” dedirtecek cinsten. Yapanları isabetli seçimlerinden dolayı kutluyoruz!
      Kenan Türkseven / DHA

406212.jpg

Bi EL ATTILAR AMA YiNE DE KIPIRDAMADI!

612314.jpg

HIRSIZ ALDI GÖTÜRDÜ, AÇAMADAN GETİRDİ!
      Adana'da içinde 40 bin YTL olan ATM cihazı yerinden sökülerek çalındı. Ama ATM'yi açamayan hırsızlar fotograftaki gibi terk etti…

36715.jpg

Burnuyla fülüt çalıyor…Ama neden bilinmiyor?

218918.jpg

Karadeniz aklı…

542120.jpg

işte türk aklı.Saksıyı koymuş masanın bacağına izmaritleri dökün içine :D

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

:D :D böyle şeyleri hep türkiye de mi görmek zorundayız !!!  :D :D

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.