Dünden Bugüne Dernek Yönetim Kurulları

Kurucu Dernek Yönetimi 09.04.1978 – 25.02.1979 1.Dönem Dernek Yönetimi 25.02.1979 – 12.03.1984
-Kadir AKSU -Muzaffer ŞİNEL
-Musa AKSU -Musa AKSU
-Fuat OSKAY -Fuat OSKAY
-Erol ŞİNEL -Erol ŞİNEL
-Muzaffer ŞİNEL -Mehmet ŞENER
-Mehmet ŞENER -Muhsin ŞİNEL
-Muhsin ŞİNEL -Remzi AKSU
2.Dönem Dernek Yönetimi 12.03.1984 – 29.07.1984 3.Dönem Dernek Yönetimi 29.07.1984 – 29.05.1986
-Rasim ŞİNEL -Nurettin KIYAN
-Musa AKSU -Cevdet OSKAY
-Yetkin KARAKAYA -İsmet ŞENER
-Yüksel AKSU -Şemdin KARAKAYA
-Remzi AKSU -Mehmet ŞENER
-Cemalettin AKSU
4.Dönem Dernek Yönetimi 29.05.1986 – 10.05.1987 5.Dönem Dernek Yönetimi 10.05.1987 – 16.04.1988
-Mehmet ŞENER -Nurettin KIYAN
-Orhan ÇALIŞAN -Yetiş ÇALIŞAN
-Hamis AKSU -Salim ŞENER
-Mukayet AKSU -Muhsin ŞİNEL
-Nurettin KIYAN -Cemil OSKAY
6.Dönem Dernek Yönetimi 16.04.1988 – 13.05.1990 7.Dönem Dernek Yönetimi 13.05.1990 – 28.02.1991
-Bahattin AKSU -Necip ŞİNEL
-Turan AKSU (Abdullah oğlu) -Nusret KAHRIMAN
-Yetkin KARAKAYA -Mehmet ŞENER
-Halit AKSU -Tuncer AKSU
-Muhittin ŞİNEL -Musa AKSU
8.Dönem Dernek Yönetimi 28.02.1991 – 03.05.1992 9.Dönem Dernek Yönetimi 03.05.1992 – 15.05.1994
-Musa AKSU -Musa AKSU
-Mehmet ŞENER -Yamen AKSU
-Tuncer AKSU -Turan AKSU (Abdullah oğlu)
-Kahraman OSKAY -Tuncer AKSU
-Turan AKSU (İbrahim oğlu) -Erdoğan KIYAN
10.Dönem Dernek Yönetimi 15.05.1994 – 13.05.1996 11.Dönem Dernek Yönetimi 13.05.1996 – 05.05.1998
-Baki AKSU -Turan AKSU (Abdullah oğlu)
-Metin ŞENER -Metin ŞENER
-Yetiş ÇALIŞAN -Alim ŞENER
-Taşkın ŞİNEL -Oktay DOĞAN
-Cavit OSKAY -Murat EĞİRCESU
12.Dönem Dernek Yönetimi 05.05.1998 – 21.03.1999 13.Dönem Dernek Yönetimi 21.03.1999 – 26.05.2000
-Baki AKSU -Musa AKSU
-Turan AKSU (Abdullah oğlu) -Nihat KIYAN
-Mehmet ŞENER -Tuncer AKSU
-Fuat OSKAY -Yekdağ ÇALIŞAN
-Oktay DOĞAN -Naim ŞENER
14.Dönem Dernek Yönetimi 26.05.2000 – 18.03.2002 15.Dönem Dernek Yönetimi 18.03.2002 – 22.11.2002
-Naşit OSKAY -Naşit OSKAY
-Turan AKSU (Abdullah oğlu) -Metin ŞENER
-Fuat OSKAY -Yetiş ÇALIŞAN
-Metin ŞENER -Halit AKSU
-Erdoğan KIYAN -Vahit KARAKAYA
16.Dönem Dernek Yönetimi 22.11.2002 – 01.04.2004 17.Dönem Dernek Yönetimi 01.04.2004 – 21.03.2006
-Metin ŞENER -Yüksel AKSU
-Necmettin AKSU -Yılmaz ŞİNEL
-Fikret AKSU -Oktay DOĞAN
-Halit AKSU -Erkan ŞİNEL
-Vahit KARAKAYA -Uğur KARAKAYA
18.Dönem Dernek Yönetimi 21.03.2006 – 23.03.2008 19.Dönem Dernek Yönetimi 23.03.2008 – 03.05.2009
-Cemil OSKAY -Cemil OSKAY
-Mehmet ŞENER -Mehmet ŞENER
-Fuat OSKAY -Fuat OSKAY
-Erdoğan KIYAN -Erdoğan KIYAN
-Murat EĞİRCESU -Murat EĞİRCESU
-Veli AKSU -Veli AKSU
-Oktay DOĞAN -Oktay DOĞAN
20.Dönem Dernek Yönetimi 03.05.2009 – 28.03.2010 21.Dönem Dernek Yönetimi 28.03.2010 – 31.03.2012
-Cemil OSKAY -Ertekin KARAKAYA
-Ertekin KARAKAYA -Özgür AKSU
-Muammer ÇALIŞAN -Yetiş ÇALIŞAN
-Uğur KARAKAYA -Ufuk KARAKAYA
-Ferhat KIYAN -Kenan KIYAN
-Adnan AKSU -Aytaç AKSU
-Gökhan Rıza ŞİNEL -Erkan ŞİNEL
22.Dönem Dernek Yönetimi 31.03.2012 – 23.03.2014  23.Dönem Dernek Yönetimi 23.03.2014 – 23.03.2016
-Ertekin KARAKAYA  -Adnan AKSU
-Taner AKSU  -Kenan KIYAN
-Bülbin AKSU  -Uğur KARAKAYA
-Fatma KAYA  -Bülbin AKSU
-Kenan KIYAN  -Ersin ŞİNEL
-Adnan AKSU  -Fatma KAYA
-Gökhan Rıza ŞİNEL  -Muammer ÇALIŞAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.