yesilyurt.org’un en tatlı üyesi !

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Forumlar Yeşil Cafe yesilyurt.org’un en tatlı üyesi !

20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      lubimaya
      Anahtar yönetici
      evet işte Ceren Hanım…

uğur
      Katılımcı

ya çok tatlııııııııııııı.allah analı babalı büyütsün.harbi dehşet yaaa.çiğdem ablacımm ceren'i öp benim için. ;D

cigdem
      Katılımcı

canim kizim, bitanem benim.. hayata erken gelerek cok zor basladin, basladik ama bak artik hersey ne kadar degisti, ne kadar guzellesti. belki goremeyecek, duyamayacak dediler ama sen onlari yanilttin. beni hic uzmedin. benim kizim olmandan cok mutluyum umarim birgun sende benim kizim oldugun icin mutlu olursun. seni cok seviyorum.. iyi ki varsin.

Gokhan sana da cok tesekkur ederim.

ERTEKİN
      Katılımcı

Merhaba böyle güzel gülüşler gördüğüm zaman aklıma hepinizin bildiğini zannettiğim bir hikaye geliyor

aramıza hoş geldiniz çiğdem ve ceren bize renk kattınız hikaye bu sefer sizin için

BİR ZAMANLAR DOĞMAK üzere olan bir çocuk varmış. Ve dünyaya gideceği gün Allah’a sormuş:

“Bu kadar küçük ve korunmasızken dünyada nasıl yaşayacağım?”

Allah “Meleklerimin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni hep koruyacak.” diye cevap vermiş.

“Ama lütfen söyle bana, burada Cennet’ te hiçbirşey yapmadan şarkı söylüyor ve gülümsüyorum, ben böyle çok mutluyum.”

“Senin meleğin de sana şarkılar söyleyecek ve sana hergün gülecek. Sen de o meleğin sevgisini hissedeceksin ve mutlu olacaksın.”

“Peki insanlar benimle konuştuklarında ben onları nasıl anlayacağım, ben onların dilini bilmiyorum ki.”

“Meleğin sana dünyadaki sözlerin en güzelini ve en tatlısını söyleyecek, ve görebileceğin en büyük sabır ve ilgi ile sana konuşmayı öğretecek.”

“O zaman seninle konuşmak istediğim zaman ne yapacağım?”

“Meleğin senin ellerini birleştirecek ve sana dua etmeyi öğretecek.”

“Duydum ki dünyada kötü insanlar varmış. Beni kim koruyacak?”

“Merak etme, meleğin seni hayatı pahasına dahi olsa savunacak.”

“Ama ben seni göremeyeceğim için çok mutsuz olacağım.”

“Meleğin sürekli sana benden bahsedecek ve sana bana nasıl tekrar ulaşabileceğini anlatacak, ama beni göremesen de ben hep senin yanında olacağım.”

Tam o esnada Cennet’te ki huzur ortamına dünyanın homurtuları karışmaya başladı. Dünyaya gitmek üzere olduğunu anlayan çocuk aceleyle son sorusunu sordu:

“Peki Allah’ım şimdi gitmek üzereyim, lütfen bana o meleğin ismini söyler misin?”

“Meleğin ismi önemli değil, sen ona ‘Anne’ diyeceksin.”

gurkansinel
      Katılımcı

Allah analı babalı büyütsün.

Armağan BUZDAĞ
      Katılımcı

Merhaba,bu dünya tatlısı kız benim yeğenimm.Bana,dünyada kardeşlerime duyduğum kadar büyük,başka bir sevginin var olduğunu gösteren ilk ve tek yeğenim.Ben onu çokk seviyorum ve ona herzaman en azından anne yarısı olmak istiyorum.Dünyaya gelişiyle bizi ne kadar mutlu ettiğini henüz bilmiyor,ama inşallah ona bu mutluluğu ve sevgiyi ömrümüz boyunca göstereceğiz.Canım Çiğdem'im,canım Ceren'im;sizi çok seviyorum..

KeN@N ÖZDEN
      Katılımcı

allah bagıslasın cok tatlı  :)

yasemin
      Katılımcı

masallah ya cok sirin allah anali babali büyütsün hep dogru yolu göstersin rabbim kücük sirin cerene
      amca bu arada yazdigin hikayeyi cok beyendim  :)

lubimaya
      Anahtar yönetici

Ertekin abi Nehir Nil'in resmini bekliyoruz.
      Ceren ablası bekliyor biz değil :P

yasemin
      Katılımcı

fena olmaz vallaha
      kücük karakaya kizini özledik  :)

ERTEKİN
      Katılımcı

henüz resim yok ama ben resmini çekene kadar alttaki resimle idare edicezz artık….zaten bizimkide sürekli uyuyor :)

esra
      Katılımcı

hadi gözün aydin ertekin amca allah anali babali büyütsün insallah

ugur
      Katılımcı

eveeeeet buraya DÜRDANE nin resmini istiyoruz.Yeşim yengemden :) :)

lubimaya
      Anahtar yönetici

bu olmasın Dürdane ;D şiiiittt ses etmen uyuyor şimdi:)
      [img]http://tkfiles.storage.msn.com/x1prBCtpy9yqTry_6wJBJzl5BtG7JXlEQe7SHnJQRD_xIWiUAorY3yMuNugGiCfc8xrujSbsiCYGRzDhR5kvdtbLd9uzk0dFx9qyiQj9ou92TVnfDr-5tMaJw[/img]

ERTEKİN
      Katılımcı

teşekkür ederim gökhan kızımı (kurbağamı) burada görünce şaşırdım valla. ama bu çirin kurbağa nasıl prensese dönüşecek bilemiyom  :)

taner_karakaya
      Katılımcı

hayırlı uğurlu olsun vatana millette aileye yeni bi üye yeni bi kuzen geldi Allah analı babalı büyütsün (ERTEKİN AMCACIM :D)

lubimaya
      Anahtar yönetici

teşekkür ederim gökhan kızımı (kurbağamı) burada görünce şaşırdım valla. ama bu çirin kurbağa nasıl prensese dönüşecek bilemiyom  :)

prensini bulunca babası
      :)

ilknur
      Katılımcı

yerim ben o kurbagayı, şimdide çok güzel ertekin abi hem güzelleşmek için prensede ihtiyacı yokki… nehir kızımız çok güzel zaten :)

ugur
      Katılımcı

prensese laf atmayın bizimki  [Emirhan ] çok kızıyor

esra
      Katılımcı

ertekin amca allah annali babali büyütsün cok tatli masallah :) :)

yasemin
      Katılımcı

eeeeeeee karakaya kizi nolcak
      tabiki güzel olucak kime cekmis iste  :P
      amcacuuum gercekten cok sirin cikmis benim tatlu kuzenim
      allah insallah anali babali büyütür
      amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.