Soy Ağacımız Yapılıyor!

• Bu konu 22 yanıt içerir, 7 izleyen vardır ve en son 17 yıl önce Eren Kıyan tarafından güncellenmiştir.
22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      GökhanRıza
      Ziyaretçi

kısa zaman önce başlanan bu proje hala sürmekte.sanal ortamda da görülebilmesi için uğraş veriliyor. yakın zamanda zaten sitede flaş haber olarak duyurulur…

PINAR AKSU
      Katılımcı

hıı gördüm ben bi ara erkanlarda ama en uzun AKSU'lar olacak :D

gurkansinel
      Katılımcı

süper olcak süper..
      artık bayanlarda aramızda olcak (hazırlayanları uğraştırsalarda)… ::)

PINAR AKSU
      Katılımcı

eeee olalım tabi yaaa biz aileden değilmiyiz..

gurkansinel
      Katılımcı

böylede çok dallanıp budaklanıyo…
      ::) kızların gönlü olsun bırak yaaa…. ::)
      ;D

PINAR AKSU
      Katılımcı

??? aaaaaaaaaaaaa çok ayıp ne demek gönlü olsunn hem biz olmasak hiçsiniz hiççç :D

gurkansinel
      Katılımcı

???öylemiyiz??? ??? ::) ::) 😮 ::) ::)

KiWaNCH
      Katılımcı

Güzel kardeşlerim emekleriniz için teşekkür ederiz Allah razı olsun büyük hizmett… öpüyorum gözlerinizden hendek merkez kafasına göre herkessss hadii bakalııımmmm!! ;)

admin
      Anahtar yönetici

kardeşim hoşgeldin aramıza.
      sende sagolasın.
      inşallah hep beraber daha iyi olacak…
      saygılar kardeşim

gurkansinel
      Katılımcı

😮 😮 😮 ooo görüyorumki çığ gibin büyüyoruz devam devam…

saksu
      Ziyaretçi

Herkese Selamlar!

Web sitemiz ve forumumuz hayırlı olsun…

Soyağacının yapımıyla ilgili bendeki sayfa yakında bitecek gibi. Yeni ağaç, kızları da içereceğinden epey büyük olacak.

GökhanRıza
      Ziyaretçi

Hoş Geldin Suat abi.
      senide aramızda görmek çok güzel.
      soy ağacı merakla bekleniyor.
      senin gibi,bizde çalışıyoruz paylaşıma açmak için…
      umarız güzel olur begenilir:)

PINAR AKSU
      Katılımcı

;) Suat abi seni tanımıyorum ama adını sıkça duydum şimdiden ellerine sağlık ve emeği geçen herkese de tşk.ler…

gurkansinel
      Katılımcı
      işte sitemiz bu gibi şeylere vesile olsun….
      bizimkiler göç etmiş istanbulun farklı yerlerine kimsenin birbirinden haberi yok….
      tanışalım kaynaşalım….

(Bırak kardeşim sosyal mesaj vermeyiii)

saksu
      Ziyaretçi

Gökhan ve Pınar'a hoşgeldin için teşekkürler. Ben de bu arada Gökhan'a sitenin kurulmasındaki çalışmaları için ve diğer arkadaşlara katılımları için teşekkür ederim. Ben de az çok katılımcı olarak vb. sitenin geliştirilmesi için çalışmaya devam edeceğim.

Bu arada soyağacımız hakkında küçük bir ek bilgi verelim. Aslında bu soyağacı çalışması Dernek tarafından Nisan 1996'ta bitirilen, ancak sadece erkeklere yer veren soyağacının güncellenmesi ve geliştirilmesi olacak. Tabii artık bazı bilgileri internet aracılığıyla vermek mümkün olacak.
      Bu konuda Erkan, Uğur abi ve ben aramızda bir paylaşım yaptık. Eski soyağacı kitabında 14 sayfa;belli kişiler belli sayfaları güncelleyip bilgisayara aktaracak ve eski kitapçık epeyce büyüyerek güncellenecek.
      Şu anda Gökhan da aktif olarak soyağacı çalışmasında görev yapıyor; Gökhan'ın yanısıra, isimlerini bilmediğim bazı başka arkadaşlarda bu çalışmada görev yapıyor sanırım.

Herkese çalışmalarında kolaylıklar…

PINAR AKSU
      Katılımcı

???öylemiyiz??? ??? ::) ::) 😮 ::) ::)

tabikide öylesiniz :D

sakssu
      Katılımcı

Bu konuda bu yaz bir çalışma yapılsa iyi olur..

PINAR AKSU
      Katılımcı

Suat abii soyağavı ne durumdaaaaa  ??? ??? ??? ???

sakssu
      Katılımcı

Pınar,  1 yıl önce neyse o durumda..  :(

PINAR AKSU
      Katılımcı

:'(

serkan52
      Katılımcı

Hulusi Aksu'yu taniyan varmi aranizda? Almanyada yasiyor kendisi, onda baya genis bir soyagaci var ;)

sakssu
      Katılımcı

O yalnız resimli soyağacı yapıyor, biz resimsiz ama kızları da bulunduran bir çalışma yapmayı hedeflemiştik. 1996 yılında dernek tarafından hazırlanmış 14 sayfalık soyağacının güncellenmesi, büyümesi gibi bir hedef vardı 1 yıl önce. 14 sayfanın bazılarının güncel bilgileri toplandı, ama bilgisayara geçirince çok büyüyor, basılı bir kitap benzeri bir formatta olması mümkün olmuyor gibi. İşler bir şekilde kilitlenmiş durumda..

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

Hulusi Aksu'yu taniyan varmi aranizda? Almanyada yasiyor kendisi, onda baya genis bir soyagaci var ;)

ewet ben tanıyorum… babamın dayısı…
      ben ondaki soyağacını gördüm… suat abinin dediği gibi ondaki soyağacı resimli… ama kızlarıda almıştı galiba o ? ? ( tam hatırlamıyorum )

22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.