>>> Gözlerimle Gözlerini Gözlerken Gözlerinin Gözlerimi Gözledigini Gözledim <<<

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Forumlar Sevgi & Aşk >>> Gözlerimle Gözlerini Gözlerken Gözlerinin Gözlerimi Gözledigini Gözledim <<<

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      serkan_aydoğan
      Katılımcı

mutluluğu ararken kalbinde ummanda kaybolan martıya döndüm artık biliyorumki haykırışlarım nafile artık yoksun ne bu günde nede gelecekte

kalbimi dinlesem bir daka durmam gozumu dinlesem bir saniye beklemem tek istegim beni bekledigini bilsem

Yol aldığım ilk gemi liman attığım son limansınkokladığım son rüzgarsın unutmaki hasretle beklediğim tek sevdamsın AAŞŞŞKIIMM.

VarLığınLa BaşLayaN Bir GünüN YokLuGunLa BitMesiNe AlışaMadıM Be GülüM.Eğer Aklımda OlduğunuN Yarısı KadaR YaNıMda OlsayDıN BeN Hiç SensiZ KaLmazdıM…

biz sarsılmaz dostlukarın degismez tarzlarıyız. yüregimizde sevda yazar alnımız da bela biz delice sevmeyi biliriz ama sevdiklerimizi unutmayı asla unutmayız…….

sahiller dalgayı nasıl beklerse,gökyüzü mehtabı nasıl özlerse,kuru toprak suya nasıl hasretse,sende benim hasretimsim…

sen yürü ben gölgen olurum,sen sor ben cevap olurum,sen suç işle ben mahkum olurum,sen iste yeterki aşkım ben herşey olurum..S S

Kırıyorsa sözlerim susarım Bir daha konuşmam….. Varlığım rahatsız ediyorsa ölürüm Bir daha karşına çıkmam…. Ama!Rahatsız eden sevgimse Üzgünüm buna asla engel olamam.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.