Yeşilyurt Soyağacı Sülaleleri Huzurlarınızda

Yeşilyurt Soyağacı Projesi ilk kez 1996 yılında o dönemin Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi; Baki Aksu, Metin Şener, Taşkın Şinel, Yetiş Çalışkan ve Cavit Oskay tarafından kitap haline getirilerek Yeşilyurt Mahallesi’ne armağan edilmiştir. Kaynak kişiler olarak Merhum Ümmühan Aksu, Mehmet Karakaya, Zihni Taştemel’e ve baskı aşamasından elimize ulaşana kadar destek veren Adil Yılmaz ve Hülya Öcal’a da teşekkürlerimizi sunarız.

 

Yeşilyurt Soyağacının Sülalelerinin oluşumunda, 1996 yılında halkımıza dağıtılan bu soyağacından yararlanılmış olup, karışıklık olmasından birçok sülalemizin sadece erkekleri eklenmiştir. Yeşilyurt Soyağacı durağan kalmayacak ve sürekli güncellenecek bir yapıda sizlere sunuluyor. Şuan mevcut sistemle hem kız çocukları hemde eşler kayıt edilebilecek.

Değerli üyemiz bu projeye gereken desteğini vereceğinden hiç şüphemiz yok. İsminle sitemize üye olduktan sonra sitemize giriş yaparak Soyağacımıza giriş yaptıktan sonra sistem kaydınızı artık gerçekleştirebileceğiz.

Yöneticimiz tarafından size özel mesajla ulaşılarak, ilgili sülalede ilgili kişiye profiliniz bağlantılanacak. Hem kendi bilgilerinizi hemde bulunduğunuz sülalede değişiklikler yapmanız için size yetki verilecek. Yetkilendirme zamanı değişkenlik göstermektedir.

Şuanda yapılan çalışmanın sağlıklı yürümesi adına Yönetici Onayı ile devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür eder bu değerli projeyi sizlere sunarız…

SÜLALERİN SOYAĞAÇLARINI GÖRMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ!

· Çavdarlı Sülalesi Soyağacı

· Danacıgil Sülalesi Soyağacı

· Dığılali Sülalesi Soyağacı

· Eseel Sülalesi Soyağacı

· Fettahoğulları Sülalesi Soyağacı

· İbişoğulları Sülalesi Soyağacı

· Karahaliloğulları Sülalesi Soyağacı

· Koleel – Veligil – Çavuşgil Sülalesi Soyağacı

· Köstenekgil Sülalesi Soyağacı

· Mizamoğulları Sülalesi Soyağacı

· Şineller Sülalesi Soyağacı

· Taştemeller Sülalesi Soyağacı

%d blogcu bunu beğendi: