Mesudiye Gençlik Platformu 29 Ekim’de Yürüyüş Düzenleyecek

Türkiye’de ve Dünyada Mesudiyeli gençleri için mücadele eden, Ordu ve Mesudiye kimliğini üst seviyede tutan, her alanda Ordu ve Mesudiye kültürünü yaşatmaya çalışan, özellikle İstanbul’da bulunan Mesudiyeli gençlerin bulundukları ortamlarda söz sahibi olmasının sağlanmakla birlikte, dernek ve vakıfların bünyelerinde bulunan gençlik kolları kulüpleri ve oluşumlarıyla beraber Mesudiye’nin tüm köylerinin gençlerinin katılımının sağlayarak tek bilek tek yürek ruhunun oluşmasını sağlamayı hedefleyen Mesudiye Gençlik Platformu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında yürüyüş düzenleyecek.

Platform Başkanı Emre Deniz Uzunyurt tarafından Sosyal Paylaşım Sayfası üzerinden yapılan duyuruda,
“Sevgili arkadaşlar;
29 Ekim cuma günü saat 19:00’da başlamak üzere meşalelerle Cumhuriyet Yürüyüşü için Beykoz Çayırı’nda toplanıyoruz. Mesudiye’nin bütün köy ve mahallelerinden herkes davetlidir. Pankartlarımızla birlikte katılıp geniş bir organizasyon sağlamak istiyoruz. Lütfen hem katılarak hemde çevrenizde ki herkes…i davet ederek destek olunuz.
Program içeriği: Beykoz Çayırı’nda toplanılarak Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği etkinliğe katılım ve akabinde meşalelerimizle Beykoz Belediyesi’nin (Beykoz On Çeşmeler) önüne kadar yürüyüş.
Yer: Beykoz Çayırı-İstanbul
Saat:19:00-21:00
Bilgi için: Şenol Karakuş-0505 3364099
Mustafa Erdoğan:0533 3384888Mesudiye Gençlik Platformu Yönetimi” denildi.