Takımımız Mesdost Turnuvasına Kötü Başladı

Yeşilce Yeşilyurt Futbol Takımımız Mesdost Turnuvasında oynadığı ilk maçı Üçyol’a karşı 4-2 kaybetti. Maçın hakemlerine saldırıdan dolayı 1 saat sonunda komisyon tarafından belirlenen geçici 3 hakemle mücadele başladı. Çünkü maçın hakemleri o sıralarda Bayraklı takımı oyuncuları ile karakolda ifade veriyordu. Yeşilce Yeşilyurt bir önceki maçta çıkan kavgadan etkilenmiş şekilde oyuna tutuk başladı.

{hwdvs}301{/hwdvs}

Yeşilce Yeşilyurt Futbol Takımımız maçtan önce ilk maçı galibiyetle geçmek için inanmıştı. Hem Yöneticilerimiz hemde taraftarımız buna o kadar inanmıştı ki bakınız bunları nasıl ifade etmişler…

{hwdvs}296{/hwdvs}

Ve maçın ilk düdüğü çalar, takımımızın ilk vuruşu ile oyun başlar. İlk dakikalardan itibaren Takımımız defansta sorunlar yaşıyor ve Üçyol ataklarına karşı gelemiyor. Maçın ilk golünü Üçyol atıyor 1-0 öne geçiyordu. Teknik Heyet belkide tüm tirübünden gelen seslere inat değişiklik yapmıyor, ikinci gole davetiye çıkarıyordu. 2-0

Devre Üçyol’un 2-0’lık galibiyeti ile sonuçlandı. İkinci yarıda yapılan değişikliklerle ve takımın rüzgarı arkasına alması ile Takımımız yükleniyordu. Bunun sonucunda golüde bulduk. Golcü Neşet sahneye çıktı ve durumu 2-1’e getirdi. Beraberliği sağlayacak fırsatları cömerçe harcayan takımımızda defans hataları bitmiyordu. Üçyol atakları neticesinde 3. ve 4. gol geldi.

Takımımız 4. golüde yedikten sonra ataklarına ara vermedi ve 2. golünü attı. Hakemin son düdüğü çaldığında Üçyol Yeşilce’yi 4-2 yeniyordu.