Yeşilce – Yeşilyurt Futbol Takımımız Gümbür Gümbür! 2 – 0

Yeşilce – Yeşilyurt Futbol Takımımız Mesdost Turnuvası hazırlıkları kapsamında yaptığı 2. Hazırlık Maçında, gruptaki rakiplerimizden Musalı Futbol Takımı ile oynadığı maçı 2 – 0 kazandı. Takımımızın golleri Neşet ve Mert’ten geldi. İlk hazırlık maçında güzel oyununu golüyle süsleyen Neşet, maça güzel bir yarım vole golüyle damgasını vurdu. İkinci yarı oynanırken sahneye Mert çıktı ve oda güzel bir aşırtma golle takımımızın ikinci golünü kaydetti.

Antrenör Yaşar BAKACAK tarafından Mesdost Turnuvasına hazırlanan Yeşilce – Yeşilyurt Futbol Takımı Turnavaya fırtına gibi girmeye hazır. Peşpeşe oynadığı hazırlık maçlarında güzel oyununu gollerle süsleyen takımımız grubundan rahat bir şekilde çıkacağının sinyalini verdi.

Mesdost Hazırlıkları çerçevesinde, Grubundaki rakiplerinden Musalı ile Mehdi Sancak Stadı’nda oynadığı ikinci hazırlık maçını 2 – 0 kazandı. İlk yarıda istekli başlayan Yeşil – Beyazlı takımımız, oyununu rakibine kısa paslar ve savunmanın arkasına atılan uzun paslarla kabul ettirdi. Ceza sahası içine ortalanan topa Neşet yarım vole vuruşu yaparak ilk golümüzü kaydetti.

İkinci yarıda oyunu rolantiye alan takımımızda, oyuncu değişiklikleri ardından rakip kalede kontra ataklarla gol aramaya başladı. Sağ kanattan atılan uzun pasa koşan Mert, topa gelir gelmez vurdu ve top kalecinin üzerinden ağlarla buluştu.

İkinci golden sonra takımımızın bulduğu birçok fırsat oldu. Golcü Neşet’in kafa ile attığı gol ofsayt gerekçesiyle iptal oldu. Yarımşar saat oynanan İkinci hazırlık maçımız 2 – 0 son buldu.