Yeşilyurtlular Gecesi 12 Mart’ta!

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneğimiz tarafından 12 Mart 2011 tarihinde Cumartesi akşamı saat 19:00’da Yeşilyurtlular Gecesi düzenlenecektir. Bu anlamlı gecede  değerli üye ve dostlarımızı bizlimle olmaya davet ediyoruz.

En son 2006’da gerçekleşen gecemizin 12 Mart 2011 tarihinde Beykoz Kavacık’ta yer alan Bey Tahtı’nda yapılması kararlaştırıldı. Saat 19:00’da başlayacak gecede Marsis Grubu sahne alarak Yeşilyurtluları çoşturacak. Yöresel gecelerin vazgeçilmezi Özgen Aksu’nun ekibi, Adonist Gösteri Sanatları Topluluğu’da halk oyunu gösterileriyle sahnede olacak. Birbirinden güzel fotoğraf ve video kareleri slayt gösterisi ile davetlilerin hoş vakit geçirmesi planlanıyor. Fiyatı 40 TL olarak belirlenen gecenin biletlerinin satışına başlanmış olup, Dernek Lokalimizden temin edilebileceksiniz.

 

 

2006 yılında yapılan ve Star Tv’de haber olan gecemizin videosu için TIKLAYINIZ.

Gecede sahne alacak Marsis Grubu ile ilgili bilgeler aşağıda yer almaktadır.

Marsis Grubu Hakkında:

Marsis, 2005 yılında Kadıköy, İstanbul’da kurulmuş bir etnik rock grubu’dur. 2008 yılında son halini alan grup, album çalışmalarına 2007 yılında başlamıştır ve albümü 2009 Mayıs ayında Kalan muzik etiketiyle çıkarmıştır. Birçok festival ve konserde çalan grup kendilerini “Karadeniz’in içinden gelenler ve içinden Karadeniz gelenler” olarak tanımlamaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Enstruman Yapım Bölümü’nde okuyan Ceyhun Demir’in kendi icadı olan elektro kemençe, grubun müzik konusundaki hassasiyet ve yenilikçi tavrını ortaya koymaktadır.

Grup Üyeleri : Korhan Özyıldız (Vokal) Ceyhun Demir (Kemençe) Mustafa Gökay Ferah (Tulum) Çağatay Kadı (Elektrik Gitar) Evren Arkman (Bas Gitar) Yaşar Kadir Baş (Davul)

転職は準備で成功できる!