YKDD 2012-2013 Burs Başvuruları Başladı

Her sene yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla Yeşilceliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından öğrenim gören öğrencilere ücretsiz burs veriliyor.

Burs başvuru formunu doldurduğunuzda açılacak sayfanın çıktısını alarak, saklayınız.

1. Bu sayfanın çıktısı ile birlikte,
2. nüfus cüzdanınızın fotokopisini
3. öğrenci olarak beyan edilmiş kardeşlere ait öğrenci kimliği (öğrenci belgesi) (öğrenci belgesi gönderilmeyen kardeşler öğrenci olarak dikkate alınmayacak, puanlama öğrenci olmadığına göre yapılacaktır.
4. ÖSYM sonuç belgenizi tarayıcıda tarayarak 5 Ekim 2012 tarihine kadar burs@yesilce.com eposta adresine ekli dosya olarak atınız.

Burs konusunda sorularınızı 0532 405 68 90 numaralı telefonu arayarak Tolga Okutan’a sorabilirsiniz.

Burs başvuruları 5 Ekim 2012 tarihine kadar yapılabilir.

DİKKAT: Dernek yönetim kurulunun yapacağı inceleme neticesinde, eksik, hatalı ve yanlış beyan tesbit edilen müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Burs Başvuru Formunu doldurmak için tıklayınız…

“Başvuru Numarası” ve “Önizleme Anahtarı” bilgilerini not alınız. Burs başvurusunu yaptığınız bilgisayardan çıktı alamadıysanız, çıktı alabileceğiniz başka bir bilgisayardan çıktı alabilmek için başvuru sırasında size verilen “Başvuru Numarası” ve “Önizleme Anahtarı” bilgilerini not alınız, çıktı alabileceğiniz başka bir bilgisayarsan bu iki bilgiyi girerek başvuru formunuza ulaşabilirsiniz.

Önceden doldurduğunuz Burs Başvuru Formunu açmak için buraya tıklayınız…