Yeşilyurt Mahallesi Telefon Rehberi 2007 Çıktı

Yeşilyurt Mahallesi Telefon Rehberi 2007 çıktı.Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından yaptırtılarak satışa sunulan Telefon Rehberinizi Derneğimizden temin edebilirsiniz.

– Rehber, A4 boyutunda kaliteli parlak kağıda basılı, sayfa numarası konmamış, ortadan 2 zımba basılmış, her birinde 32 isim olan 16 sayfa var, yani yaklaşık 16×32= 512 kişi içeriyor. Rehber sayfalarında, Soyadı, Adı, Baba Adı, Ev Telefon, Cep Telefon, Köy Telefon, İş Telefon, sutünları var. En sonda 8 kişilik ek boş yer var, isim eklenebilir.
– Ön kapakta köyümüzün fotoğrafı var.
– Ön kapak arkasında cami açılış fotoğrafı var.
– 3. sayfada Atatürk’ün Bursa söylevi var.
– 4. sayfa reklamlar (Çetin Aksu-PVC-Pimapen, Kamuran Karakaya- Naz Çatı , Biltekin Taştemel-mobilya, Önder Oskay-Erol Keskin-Hediyelik, Cihan Oskay-Kuyumculuk, Cihan Şinel-Yekta Çalışan-Azmi Şinel-Seyahat) var.
– 5-6 sayfalarda önemli telefon numaraları var (bir de web linkleri).
– 8-24 sayfa arası önce soyad sonra da isme göre alfabetik sıralanmış telefon rehberi bilgileri var.

 

         – 25-26. sayfalar kuruluşundan bu yana YYKDD  dernek başkanları yönetim kurulları listesi, Yeşilyurt mahallesi muhtarları adları var. Bu sayfanın sonunda bir matbaa reklamı var, (Aslı-Çağatay Karabağlı) bu rehberi basan matbaadır diye tahmin ediyordum; evet öyleymiş, en arkada basan matbaa adı da onlar olduklarını yazıyor.
– 27 arka kapağın iç yüzü olan bu sayfada Türkiye haritası var.
– 28 arka kapakta Yeşilyurt mahallesi kıyıyurt yaylası fotoğrafı, dernek adres ve telefonu, rehberi basan matbaa ve telefonu var…

  – Yeşilyurt Telefon Rehberinin ücreti 20 YTL’dir.

Yeşilyurt FORUM’da bu konu