Beykoz Üniversitesi akademisyenleri ile Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencilerinin ortak belgesel çalışması olan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu’nun yürütücülüğünü yaptığı ‘Yeşilin Tonu’ belgeseli izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.
Dr. Öğr. Üyesi Emre Ahmet Seçmen’in yönetmenliğini yaptığı belgesel, Ordu’nun Mesudiye ilçesindeki farklı mahallelerde çekildi. Proje, yörenin tarihi, sosyolojik, etnografik ve sinematografik unsurlarını da birleştiren bir belgesel olma özelliği ile öne çıkıyor.
Belgeselin galası 21 Haziran Çarşamba günü saat 18.30’da Beykoz Belediyesi Kavacık Yaşam Merkezi Konferans Salonu’nda yapılacak.