Yeşilyurtlular Dernek Lokalinde Bayramlaştı.

Kurban Bayramı tatilini İstanbul’da geçiren yada 4. günü İstanbul’da bulunan Yeşilyurtlular Derneğimizin lokalinde buluşarak bayramlaştılar.Bayramlaşma merasimine Yeşilyurt Dernek Başkanımız Cemil OSKAY, Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL ve Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Mahinur AKSU’da katıldılar.

30 Kasım 2009 tarihinde saat 12:00’de Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Lokalinde Bayramlaşma merasimi düzenlendi. Bayramlaşma için sms ile üyelere duyuru yapılmasının yanında internet sayfamızdan da haberdar edilen Yeşilyurtlular Dernek Lokalimizi doldurdular.

Dernek Başkanımız Cemil OSKAY’ın açılış konuşmasının ardından sözü Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL alarak, tüm Yeşilyurtlu hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramını kutladı.ÜNAL konuşmasına Yeşilce ve Yeşilyurt’ta yapılan yada yapılması planlanan projelerden bahsetti.

Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL’ın ardından ise Yeşilyurt Mahalle Muhtarımız Mahinur AKSU konuşmasını yaptı.AKSU sözlerini Yeşilyurt Mahallemizin sorunlarını Başkanımıza iletiyorum çözüleceğine de inanıyorum diyerek noktaladı.Ardından söz alan Yeşilce Kooperatif Başkanı projelerine değindi.

Bayramlaşma Merasimi Başkanların konuşmaları ardından Yeşilyurtluların birbirleriyle bayramlaşmasıyla son buldu.

 

Gökhan Rıza ŞİNEL / İstanbul