Yeşilce’de ki Türkü Bar Kapandı

Uzun süredir Yeşilce’de hizmet veren Türkü Bar bulunduğu yer yüzünden kapandı. Arsası Ahmet Yılmaz üzerine olan ve Ahmet Yılmaz’ın Sönmez, Yücel, Şeker, Gülser evlatlarının Türkü Barın yeri hakkında Belediye’ye verdiği dilekçe ile Türkü Bar çalışması durduruldu. Konuyla ilgili Yeşilce Belediye’sinin yaptığı açıklama…

 

Yeşilce Belediyesi’nden Türkü Barın kapanması üzerine Sosyal Paylaşım sitelerinde çıkan tartışmalar için bir açıklama geldi.

Yeşilce Belediyesi’nden Duyuru

facebook.com adresinde, Yeşilce’de Türkü Bar adlı eğlence yerinin kapatılmasına ilişkin belediyeyi suçlayıcı birtakım abuk-subuk iddialar öner sürülmektedir.

Türkü Bar ve arsası Ahmet Yılmaz üzerine olması Ahmet Yılmaz’ın Sönmez, Yücel, Şeker, Gülser evlatları Türkü Barın Mülkiyet sorunu olduğunu ve kapatılarak işletmenin durdurulmasını dilekçe ile talep etmişlerdir.

Mülkiyet sorununu aşmadıkları sürece belediyenin yapacağı bir şey yoktur.

Orhan Yılmaz Dilekçesi ile bu olayın hukuki bir boyutunun olduğu ve mahkemeye vererek işi halledeceğini bildirmiştir.

Belediye olarak da mahkemenin sonucuna göre hareket edileceği Orhan Yılmaz’a bildirilmiştir.

Mülk sahiplerinin müdahalesini belediye yapmış gibi göstererek, belediye hakkında FAŞİST-ÇETE gibi siyasi yapımıza ters düşen yakıştırmalar yapılmıştır, facebook.com ortamında da Yeşilceyi tanımayan ve bilmeyen sağ duyu sahibi insanlar da buna inanarak yorum yapmaktadırlar.

Belediye olarak da ÇETE ‘NİN gösterilmesi ve ispat edilmesine ilişkin hukuki mücadelesi başlamış olup, facebook.com sayfasındaki yazıları Mesudiye Cumhuriyet Baş Savcılığına bu gün iletilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

kaynak: yesilce.com