Ordu Mesudiye Yeşilce Yeşilyurt Mahallesinden olup, yaşamının tamamı Beykoz Paşabahçe’de geçen Abdullah Aksu, Vatan Partisi Beykoz Belediye Meclis Üyesi 1. sıra Adayı olarak, Ordu Mesudiyeli adaylar içinde en üst sırada yer alan isim oldu.
ORMESHA: Vatan Partisi Beykoz 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı Abdullah Aksu yaptığı açıklamada, bir Ordulu ve Mesudiyeli olarak Vatan Partisi’nin birinci sırasının Mesudiyeli bir isme verilmesinden yöre insanları adına gurur duyduğunu, bu yükün ağırlığına uygun olarak çalışacak ve halk faydasına uygun işler yapacaklarını belirtip, böyle gitmez dedi.
Meclis Üyesi Adayı Abdullah Aksu sözlerini sürdürerek; “Değerli Beykozlular,Biliyoruz, “Böyle gitmez” diyorsunuz. Çok doğru!Türkiye, artık borcu borçla çeviremez. Böyle gitmez!İflaslar, kapanan fabrikalar, işten atılan emekçiler, ürünü tarlada kalan çiftçiler, sinek avlayan çarşılar… Böyle gitmez!Muhtarlarımız esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza haciz kağıdı dağıtmaktan başka iş yapamaz oldu. Böyle gitmez!İşçi borçlu, çiftçi borçlu, esnaf borçlu, sanayici borçlu, herkes borçlu. Borçlu millet olduk. Borçlu devlet olduk. Böyle gitmez!
ALTIN FIRSAT ÖNÜMÜZDE
Öyleyse çözüm gelecek! Şaşıracaksınız ama gerçek: Türkiye’nin önünde Altın Fırsat var.Vatan Partisi’nin zamanı geldi.Vatan Partisi gelecek, birlik ve dirlik getirecek!
ABD dayatmalarına son! Başı dik Türkiye! Tehditlere boyun eğmek yok! Güvenli Türkiye! Mavi Vatanımıza göz koyana hayat yok! Mavi Vatanda güvenlik ve enerji! Borç batağında boğulmak yok!Üreten Türkiye! Bölücülüğe katlanmak yok! PKK ve FETÖ bitirilecek, ülkeye huzur! Belediyelerin şirketleşmesine yeter diyoruz.
Beykoz’da Halkın Belediyesi!Verimli hizmet, İnsancıl kent, Güzel ülke!İçilir Su, Solunur Hava, Yeşil Alan!Sıcak yuva, iyi komşu, canlı mahalle!Rant savaşçısı değil, Vatan Savaşçısıyız!
Vatan Partisi gelecek, rantçılık bitecek!Üreten Türkiye için, Yeniden Canlanan Beykoz için, Üreten Belediye!” diyerek, Vatan Partisi belediyeciliğinde yolsuzluk, rantçılık, mezhepçilik,yörecilik, partizanlık, siyasi ayırım olmayacağını, Beykozlular’ın tamamının görüşlerinin belediyede temsil edileceğini belirtti.