Mesudiye’ye Esnaftan Destek

Mesudiye İlçesi’ne mobese sistemi kurulması için bir araya gelen esnaf ihtiyaç duyulan kaynağı kendi aralarında tedarik etti.

Mesudiye Kaymakamı Rıza Gençoğlu, ilçeye mobese sistemi kazandırmak için ilçe esnafıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıda esnaflara mobese sistemi kurulması işinin gerekli olan altyapı çalışmalarının başlayabilmesi için acil olarak kaynağa ihtiyaç duyulduğu anlatıldı.

Bunun üzerine çalışmalarına başlayan ilkçe esnafı sadece bir hafta sonra ihtiyaç duyulan kaynağı kendi aralarında tedarik ettiler. Kaymakam mektupla teşekkür etti.

İlçeye kurulması planlanan mobese sisteminin altyapısının tamamlanması için ihtiyaç duyulan kaynağı sağlayan esnafa teşekkür eden Gençoğlu,

“Daha güzel, daha yaşanır, adına yakışır bir Mesudiye’ye, bu tür örnek yaklaşımlarla ulaşacağınız açıktır.” dedi. İlçe esnafına ithafen bir teşekkür mektubu yayınlayan Kaymakam Rıza Gençoğlu, “İlçemizde göreve başladığım günden bu yana her platformda dile getirdiğim, mobese sistemi kurulması işinin gerekli olan altyapı çalışmalarının başlayabilmesi için acil olarak ihtiyaç duyulan kaynağı, 13.10.2011 tarihli toplantımızdan, 1 hafta gibi kısa bir sürede tedarik eden, lonca ahlakı ile çalışan ilçe esnafımıza sonsuz şükranlarımı sunar hayırlı işler dilerim.”

%d blogcu bunu beğendi: