İstanbul 1.Amatör Lig 15.Grup’ta Mesudiye’yi Paşabahçe’de 1-0 yenen Alemdağ şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e çıktı. Mesudiye ise bu sonuçla İkinci Amatör Lig’e düştü.
İstanbul 1.Amatör Lig 15.Grup’ta Mesudiye’yi Paşabahçe’de 1-0 yenen Alemdağ şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e çıktı. Mesudiye ise bu sonuçla İkinci Amatör Lig’e düştü.
Paşabahçe Stadı’ndaki karşılaşmada Alemdağ’a galibiyeti getiren golü 60.dakikada Serhat attı. Alemdağ’dan Burak’ın 20.dakikada iki sarı karttan atılması ile erken 10 kişi kalan yeşil beyazlılar, gol sonrası Serhat’ın sevindiği pozisyonda kırmızı kart görmesi ile 9 kişi kaldı.
İkinci yarının başında ve 70.dakikada iki kırmızı kart da Mesudiye görünce son dakikalarda takımlar dokuzar kişi ile mücadele ettiler. Gergin mücadelede başka gol olmayınca Alemdağ sevindi, Mesudiye üzüldü.