Mesudiye’de Muhtarlık,Köy Odası ve Kuran Kursu Açılışı

Ordu’nun Mesudiye ilçesi Dayılı köyünde hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılan sosyal tesisler AK Parti Ordu Milletvekili Harun Çakır’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

Dayılı köyünde köyün ileri gelenleri ve hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılan muhtarlık, köy odası ve Kur’an Kursu binasının açılışına AK Parti Ordu Milletvekili Harun Çakır’ın yanı sıra Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan köy muhtarı Enver Korkmaz, Mesudiyelilerin birlik ve beraberliğin en güzelini sergilediğini söyledi.

Tesislerin yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Muhtar Korkmaz, “Seçimler öncesi AK Parti Milletvekili Harun Çakır köyümüze gelmiş bizlerin her zaman yanında olacağını söylemişti. Sayın Vekilimiz seçimden sonrada bizleri yalnız bırakmadı. Her zaman yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Açılışta bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Harun Çakır, Ordu’ya her gelişinde Mesudiye ilçesini ziyaret ettiğini söyledi. Halkın yanına seçimden seçime değil her zaman gittiklerini belirten Milletvekili Çakır, “Bugün burada güzel bir dayanışmanın örneğini görüyoruz. Birlik ve beraberliğin neler yapabildiğini görüyoruz” şeklinde konuştu.