Mesdost 2011 Başlıyor

Geçen yıl Yeşilce ve Yeşilyurt Takımlarının birleşerek katıldığı MESDOST Turnuvası için bu yılda birlikte katılma kararı alındı. Hatırlanacağı gibi geçen sene takımımız bir ilki başararak gruptan çıkmış ve çeyrek final oynamıştı. Mesdost 2011 (Mesudiye Köyler Arası Dostluk Turnuvası) “Açılış Şöleni” 5 Haziran Pazar, Saat:13.00’de Anadolu Hisarı Tesisleri’nde yapılacaktır.

Geçen yıl Yeşilce ve Yeşilyurt Takımlarının birleşerek katıldığı MESDOST Turnuvası için bu yılda birlikte katılma kararı alındı. Hatırlanacağı gibi geçen sene takımımız bir ilki başararak gruptan çıkmış ve çeyrek final oynamıştı. Mesdost 2011 (Mesudiye Köyler Arası Dostluk Turnuvası) “Açılış Şöleni” 6 Haziran Pazar, Saat:13.00’de Anadolu Hisarı Tesisleri’nde yapılacaktır.

Yeşilce ve Yeşilyurt Dernekleri Turnuva için takım oluşturmaya başladı. İki Dernek yaptıkları duyuru ile takım oluşturmayı hedefliyor.

” Yeşilce-Yeşilyurt bu yılda Mesdost 2011’e katılıyor. İlk toplantı 23 Mayıs Pazartesi akşamı saat 19:30’da Kavacık Habil Pizza’da yapılacak. Ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz. Tel:0533 350 35 90. Katılıp oynamak isteyen bütün oyuncular davetlidir. “

duyurusu ile Turnuvada oynamaya istekli oyunculara ulaşıldı.