Son 30 Yılın En İyisi!

1978 Yılından beri faaliyette olan Yeşilyurt Derneğimizle ilgili veriler bugüne kadar ortaya koyulamamıştı. Olağanüstü Genel Kurulla göreve gelen Dernek Yönetimimiz yaptığı çalışmaların sonucunda bazı sonuçlara ulaştı. Bu sonuçların en dikkat çekenini haberimizde açıklıyoruz.

Üstteki grafikte Yeşilyurt Derneğimizin yeni üyelerinin yıllara göre dağılımı bulunmaktadır. Kuruluş yılında 31 yeni üyesine sahip olan Derneğimiz, 1984 yılında ise 25 yeni üye kazanmıştır. 2009 Yılına dek bu rakamların üzerine çıkılamamıştır.Üstteki grafiğimizde görüldüğü gibi en fazla yeni üye kaydı bu dönemde yapılmıştır. Tarihinde ilk kez 60 yeni üye bu dönemde kazandırılmıştır.

Bu çalışmada daha önceden kaydı olup, istifa etmiş ve başka bir dönem tekrar üye olmuş kişiler dikkate alınmamıştır.Çünkü bu kişilerin ilk üyelik tarihleri önemlidir. O dönem ki Yönetimin çalışması olarak kabul etmemiz gerekir.O yüzden daha sağlıklı veri için ilk üyelik tarihleri baz alındı.

Yıllara göre Yönetimlerin, yeniden üyelik kazandırma grafiğini geçmişe dönük yapmak mümkün olamamıştır.Fakat ilerleyen dönemde yine çeşitli veriler paylaşılacaktır.

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Sekreterliği

 

KAYNAK : Yeşilce  – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Üye Kayıt Defteri
Sayfa Adedi : 383                Kullanım Başlangıç Tarihi : 17.02.1993 – 13.06.2009
ve Yeni Yeşilce  – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Üye Kayıt Defteri
Sayfa Adedi : 378                Tasdik Tarihi : 31.12.2009   Tasdik No : 2169
Son Güncelleme : 09.01.2010