Kazanan Yeşilyurt Oldu!

Cemil OSKAY ve Yönetiminin, bugün (03/05/2009)  yapılan Genel Kurulda yönetimdeki isimlerin değişikliği ile Mart 2010’a kadar görevine devam  etmesi kararlaştırıldı.

         Katılımın geçmiş yıllara nazaran az olduğu gözlemlenirken, herkesin kendi kendine sorduğu tek soru vardı : Neden katılım az?

Genel Kurul Divan Başkanı seçilmesiyle başladı.(13:00)

Baki Aksu oylama neticesinde Divan Başkanı seçildi.

Görevi bırakan Yönetim Yaptıkları icraatları Fuat Oskay tarafından dile getirdi. Mali bütçede Mehmet Şener tarafından üyelere sunuldu. Denetim tarafından yapılan incelemelerde mevcut yönetimin hesaplarında hiçbir hata olmadığı belirtilerek üyelerin sorularına geçildi.

         Ara sıra hararetli tartışmalar olsa da genel anlamda birleştirici konuşmalar yapıldı. Geçmiş yıllarda ki hesaplaşmalar bu Genel Kurula da sıçradı. Fakat sağduyu neticesinde çok fazla uzamadı.

Seçim için listeler beklendi.Fakat kimse adaylık için liste hazırlamamıştı.Çünkü aday olmayı düşünen yoktu. Adaylar başvurmadığı taktirde Yeşilyurt Derneği’nin kapatılması gündeme gelecekti.

Genel Kurul’a katılan üyelerin ortak görüşü neticesinde Cemil Oskay tekrar aday olacak listesine yeni isimler ekleyecekti. Ve de öyle oldu. Cemil Oskay ve geçen seçim aday olan Ertekin Karakaya ortak liste oluşturarak Yeşilyurt Derneği’ni kapanma tehlikesinden kurtardılar.

 

Genel Kurul Fotoğrafları İçin TIKLAYINIZ

%d blogcu bunu beğendi: