Derneğimizin önderliğinde, Yeşilyurtlu Hemşehrilerimiz birlik ve beraberlik içinde, acil durumlarda yakınlarımızın kan ihtiyaçlarını hızlıca karşılamak için bir kampanya başlattık.
Sizde kampanyamıza destek olmak için formu doldurabilirsiniz.
Derneğimizin önderliğinde, Yeşilyurtlu Hemşehrilerimiz birlik ve beraberlik içinde, acil durumlarda yakınlarımızın kan ihtiyaçlarını hızlıca karşılamak için bir kampanya başlattık.
Sizde kampanyamıza destek olmak için formu doldurabilirsiniz.