İstanbul Mesudiyespor’dan tam 11 transfer

İstanbul Mesudiyespor’dan tam 11 transferİstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor, Antalya kampında 11 yeni futbolcuya imza attırdı. Çok başarılı… 2 Şubat 2018 Cuma 21:48

Tweetle

REKLAM

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor, Antalya kampında 11 yeni futbolcuya imza attırdı.
Çok başarılı bir sezonun ardından Klasman Grubuna kalan Beykoz temsilcisi, Antalya Mavangat Silence Otel’de zorlu maçlara hazırlanıyor.
Onur Atilla’nın yönetimindeki İstanbul Mesudiyespor kampında As Başkan Erdal Okutan ile Genel Kaptan Erdal Tiryaki’de bulunuyor.
Takımdan ayrılan futbolcularına yerine 11 transfer yapan mor-sarılılar 23 futbolcu ile çalışmalarını sürdürüyorlar. Beykoz temsilcisi anlaştıkları oyuncuları kamuoyu ile paylaştılar. İstanbul Mesudiyespor’un, Klasman Grubu için anlaştığı oyuncular şu isimlerden oluşuyor:
Ayhan Güneş (Arnavutköy Belediyespor)
Bilal Kara (Vefa)
Ferhat Karataş (Paşabahçe)
Hakan Kökçü (Beyoğlu Yeniçarşı)
İshak Saruhan (Soğuksu)
Kutay Demir (Halide Edip Adıvar)
Ömer Furkan Öztürk (Kartal Bulvar)
Sercan Aysel (Yenibosnaspor)
Tayfun Çakal (Arnavutköy Belediyespor)
Turgay Purut (Albayrakspor)
Vedat Kuru (Beyoğlu Yeniçarşı)
11 futbolcu ayrılmıştıİstanbul Mesudiyespor’da geçtiğimiz günlerde Akın Soner, Anıl Yılmaz, Umut Tekin, Abdullah Yıldız, Batuhan Şahin, Hakan Türkadı, Ali Enes Tunç, Ekim Can Karakuş, Mahmut Özkan, Muhammet Ali Kara ve Gökhan Özcan takımdan ayrılan futbolcular olmuşlardı.
Ali Kemal Demir
Etiketler: istanbul istanbul mesudiyesporFurkan Er Çıksalınspor’daMevlanakapı Güzelhisarspor kaleyi sağlama aldı
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Paylaş