Gençler Harekete Geçti

Yeşilyurt Mahallesi’nin gençleri olarak daha önceden birçok çalışma yapılmıştı.Ancak bu projelerin hiçbiri bir türlü ilerleme göstermedi. 20 Aralık Pazar günü Derneğimiz lokalinde toplanan Yeşilyurt Gençliği gelecek için önemli bir adıma imza attı.

Olağanüstü Genel Kurulla göreve gelen Dernek Yönetimi Genel Sekreteri Gökhan Rıza ŞİNEL öncülüğünde, Dernek lokalinde 20 Aralık Pazar günü saat 16:00’da gençlerle toplantı yapıldı. Toplantıya, Demet ŞİNEL, Özlem ŞİNEL, Ayşegül ŞİNEL, Akın SARIKAYA, Yasin ŞİNEL, Samet ŞİNEL, Sinan ŞİNEL, Halis AKSU, Özgür AKSU, Ozan ŞENER ve Ali Aytaç AKSU katıldılar.

Toplantının ana amacı şu cümleyle özetlendi. Dernekle bu zamana dek, faaliyetleri ve imkanları örtüşmeyen gençleri Derneğimize kazanmak, onların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak imkan ve şerait yaratmak…

Gençler yaklaşık 2 saat boyunca, yapacakları faaliyetlerle Derneğimizin bu zamana dek değiştirilmeyen üye yapısını ve mantalitesini günümüze uyarlayacak projeler üzerinde durarak, Yeşilyurt Gençlerini bu noktada birleştirici bir unsur nasıl olunur diye fikir alış verişinde bulundular.

Toplantı sonunda varılan kararlar şunlar olarak belirlendi;

  1. Dernek bahçemizin faaliyete geçirilmesini hızlandırmak,
  2. Toplantıları geleneksel hale getirmek,
  3. Dernek Gecesini karne tatiline denk gelecek şekilde düzenlemek için çalışmak,
  4. Toplu sinema gösterimi etkinliği yapmak.
  5. Demet ŞİNEL, Özgür AKSU ve Akın SARIKAYA tüm organizasyonlarda karar merci olacak.

Gençlik Kolları irtibat bilgileri,

Demet ŞİNEL – demetsinel@gmail.com

Özgür AKSU – freeaksu@hotmail.com

Akın AKSU – akinsari_kaya92@hotmail.com