Feyzi Ünal Görüşlerinizi Bekliyor

Beldemizin ve kendimizin,ailemizin, çocuklarımızın kaderini ve geleceğini etkileyecek  yeni bir seçim sürecine girmiş bulunmaktayız.

29 Mart 2009 Yerel Seçimleri gerek ülkemiz, gerekse Mesudiye ve Yeşilce için çok büyük bir önem taşımaktadır.

Çünkü, Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılına kadar Dünya Demokrasi Forumu’nun Mesudiye’de toplaması için kurultayımızca çalışma yapılması kararı alınmıştır. Bu çabaların ev sahipliği çok önemli olup, Mesudiye ve Yeşilce’nin dünyaya tanıtılmasında öncülük edecektir.

Sorumluluklarımız daha da artmıştır. Önümüzdeki dönemde sorumluluk sahibi insanlarımızla, aydınıyla, demokratıyla, emekçisiyle, emeklisiyle,kadınıyla, erkeğiyle, genci, yaşlısı ve öğrencisiyle, Demokratik Kitle Örgütleri ile YEŞİLCE Mart ayında yapılacak olan yerel yönetim seçimlerine katılacaktır.

Yeşilce’nin kaybedecek yılları yoktur. Tekrar birlikte iş yapma anlayışı ‘İMECE’
hayata geçirilmelidir. Yeşilce merkez,Yeşilyurt Mahallesi ve Yeşilce Vadisi bileşenleri FEYZİ ÜNAL’ın başkan adaylığında birleşmelidir.

Sağlıklı bir kentleşme sağlamak, dürüst, kaynakları verimli kullanan,üretken ve çözüm odaklı, katılımcı bir yönetim oluşturmak için,
Yeşilcelilerin ve tüm sivil toplum kuruluşlarının Yeşilce’yi geliştirme ve geleceğe taşıması projelerine katılımlarını  sağlamak için,
Yeşilce’nin sosyal,kültürel,ekonomik ve sportif gelişimini sağlayacak, Yüksek okulla elele vererek Yeşilce’yi turizmle dünyaya tanıtacak, ’YEŞİLCE’NİN GELECEĞİ İÇİN’ ve ‘YEŞİLCE KAZANACAK’ başlıklı projelerimizi oluşturmak için
Klasik belediye hizmetlerini daha üst seviyede gerçekleştirmek için,
Yeşilceliler arasında dayanışmayı ve birlikteliği sağlamak, eş güdümü geliştirmek için,
Yeşilce’yi aydınlık yarınlara taşımak için, çağdaş bir kent yapmak için, Yeşilce’nin kazanması ve geleceği için hep beraber olalım.

Yeşilce ile ilgili tüm görüş, fikir, öneri ve projelerinizi 30 Ocak 2009’a kadar bizimle bu sayfada paylaşmanızı istiyoruz.

Görüş ve önerilerinizin bizim için yol gösterici olacağının bilinmesi dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım.


Feyzi ÜNAL
CHP YEŞİLCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI