Belediyemizden Yer Kavgalarına Çözüm!

Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL, Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği’nde 10.02.2010 tarihinde katıldığı toplantıda; ” Yeşilce Beldemizde bulunan tapulardaki anlaşmazlıkları, her iki tarafın bize başvurusu halinde çözebiliriz ” dedi ve projelerini anlattı.

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği lokalinde saat 20:15’te başlayan toplantıya, Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL, Dernek Başkanımız Cemil OSKAY, Dernek Başkan Yardımcımız Ertekin KARAKAYA ve Yönetim Kurulumuzla birlikte Yağmurlar Köyü ve Çerçi Köyü Dernekleride katıldılar.

Dernek Başkanımızın açılış konuşmasının ardından söz alan Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL, İstanbul’da ki programını paylaştı. Beylikdüzü’nde düzenlenecek Turizm fuarına katılacağını belirten ÜNAL, Pazar günüde Mesudiye Kurultayı için Şişli Belediyesi’nde bulunacağını belirtti.

27 Şubat Yeşilce Gecesine katıldıktan sonra döneceğini söyleyen Başkan Ünal, Yeşilce için devam eden ve yapacağı projelerden bahsetti.Yeşilce – Çambaşı Yolu asvalt çalışması bu yıl Beyağacı’na kadar tamamlanacağını, gelecek yıl ise Çambaşı yolunun tamamı asvaltlanmış olacağını söyledi.Gülpınar projesinde değişiklik yapıldığını ve Koyun yerine büyük baş hayvan yapılacağınıda söyleyen Ünal, Beldemizde yaşanan Tapu ile ilgili anlaşmazlıklara çözüm ürettiklerini ve anlaşmazlık doğmuş tarafların bize başvurmaları neticesinde bu sorunuda ortadan kaldırabileceğini söyledi.

Toplantı Sonunda Kıyı Emniyet Sosyal Tesisine geçilerek, Derneğimizin Sponsor Firmaları ile yemek yenildi.