Mesudiye’de Artık AKP’nin…

08.03.2011 Salı günü Ankara’da Ak Parti grup toplantısında Bağımsız Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’e Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından törenle rozeti takılarak Adalet ve Kalkınma Partisine geçişi gerçekleştirildi.

 

Havanın soğuk ve karlı olmasına rağmen yüzlerce Mesudiyeli Mesudiye ve İstanbul’dan otobüsler ve özel araçlarla Ankara’ya gelip Başkanı yalnız bırakmayarak Ordu’nun ve Mesudiye’nin sesini tüm Türkiye’ye duyurulmasını sağladılar.

Geçiş töreninden sonra açıklama yapan Mesudiye Belediye Başkanı İsa GÜL, Mesudiyemizin uzun yıllardan sonra iktidarla buluşmasının sevincini yaşıyoruz diyerek, bu konuda emeği geçen herkese teşekkürlerini sunarak şunları söyledi.

“Önümüzdeki seçimlerde Ak Parti iktidarının devam edeceğini, büyük bir çoğunlukla tekrar iktidara geleceğini, Ak Partiyi tercih etmemin nedeni ise kendi siyasi görüşünü ve düşüncelerini yansıttığını, yaptıkları hizmetlerde Dünya’da ve Türkiye’de çığır açıldığını, Türkiye’yi bölgesinde ve Dünya’da lider ülke yapma çalışmalarını paylaşmam, Mesudiyemize daha iyi hizmet etmek yanında Mesudiye kamuoyunda bizim Ak Partiye geçmem için büyük bir baskı ve beklenti içinde olması halkımızın istekleri doğrultusunda tercihlerimizi yaparak kararımızı verdik. Bu kararımızın ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek Mesudiye sevdalılarıyla hayırlı hizmetlerde buluşmak dileği ile buradan tüm Mesudiye’li hemşerilerimizi selamlıyorum.

mesudiye.bel.tr