28 Mart 2010

21. Dönem Dernek Yönetimi Şeçildi

ile admin

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği 21. Dönem Yönetim Kurulu, 28 Mart 2010 tarihinde yapılan Genel Kurul neticesinde belirlendi. Yeşilce Belediye Başkanı, Yeşilyurt Mahalle Muhtarı ve Yeşilceliler Derneği Yönetimin katıldığı Genel Kurul, kalabalık ve sakin bir havada tamamlandı.

Divan Başkanlığını Baki AKSU’nun yaptığı Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu, Üyelerinin yarısından fazlasının katılımıyla gerçekleştirildi. 20. Dönem Yönetim Kurulu’nun hizmetleri Sekreter Gökhan Rıza ŞİNEL tarafından üyelere slayt gösterisi halinde paylaşıldı.

 

Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL’ın, Muhtarımız Mahinur AKSU’nun, Mesudiye Gazetesi Yazarı Sefai UZUNYURT’un ve Yeşilceliler Derneği Yönetim Kurulu’nun sarfettiği sözler üyelerimizi gururlandırdı.

Demokratik ve Sunum şekliyle dört dörtlük bu Genel Kurul’u birçok Dernek yapamıyor. Keşke bir TV kanalımızdan canlı olarak bu Genel Kurulu yayınlasak, onlarda bu yayından Yeşilyurt Derneğini örnek alsa… dediler.

Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL’da, Genel Kurul için bizimde buradaki uygulamayı Belediyemizde gerçekleştirmemiz gerekiyor. Şimdilik kitapçık yaptırdık. Faaliyetlerimizi buradan okuyabilirsiniz… dedi

Bütçenin onaylanması ve Tahmini bütçenin açıklanmasının ardından Yeni Yönetim Kurulu oylamaya sunuldu. Tek listeyle seçime giden Derneğimizin Yeni Yönetimi şöyle;

Yönetim Kurulu   Denetleme Asil
Ertekin KARAKAYA   Baki AKSU
Erkan ŞİNEL   Adnan AKSU
Özgür AKSU   Şükrü AKSU
Yetiş ÇALIŞAN      
Aytaç AKSU   Yedekler  
Kenan KIYAN   Onur ÇALIŞAN
Ufuk KARAKAYA   Veli AKSU
    Volkan AKSU
Yedekler      
Muammer ÇALIŞAN   Disiplin
Özgen AKSU   Ziver AKSU
Uğur KARAKAYA   Kadir AKSU
Okan AKSU   Mikremin KIYAN
Demet ŞİNEL      
Ümit ŞENER   Yedekler  
Gökhan Rıza ŞİNEL   Erkan ŞİNEL (Hayri)
    Vahit KARAKAYA
    Nagihan KIYAN

Derneğimizi, Olağanüstü Genel Kurul’dan alan Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunar, seçilmiş Yeni Yönetime de başarılar dileriz.