Gelecek Vaadediyor Dediğiniz Müzisyenler???

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Forumlar Kültür & Sanat Müzik Sohbet Gelecek Vaadediyor Dediğiniz Müzisyenler???

• Bu konu 7 yanıt içerir, 7 izleyen vardır ve en son 16 yıl 9 ay önce Eren Kıyan tarafından güncellenmiştir.
7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      demmet
      Katılımcı

sizce kimler gelecek vadediyor??hangi kişiyi on yıl sonrada dinlerim dersiniz??

ben şöle dallara ayırıyım:

alternatif rock: aydilge
      türkçe rap :kurşun,yener
      pop: nilgül,funda arar
      enstürümantel:hüsnü şenlendirici,tuna ökteneli
      alternatif rock grup: direc-t,manga

erkan şinel
      Katılımcı

mercan dede  :  doğuya özgü Sufi müziğinin ilahi geleneğini çağdaş¸ müziğin tınılarıyla incelikli bir şekilde harmanlayarak eski ile yeniyi, Doğu ile Batı'yi birleştiriyor… geleceği yaratan adam…

demmet
      Katılımcı

evet mercan dede hayran olduğumuz bikişi şuanda bende ondan atman ı dinliyorum çok güsel çalışmaları var diğer müziklere verdiği destekle takdire şayan bi insan… ;) :)

DJ_Request
      Katılımcı

Rap : Sahtiyan , Alaturka Mavzer , Mihenk Taşı , Sansar , Rapozof, Mutu , TRD

soner
      Katılımcı

bana göre gelecek vaadeden şarkıcı yoktur.. belki şarkılar vardır.. Onlar da sizin geleceğe neler vaadettiğinizle ilgilidir…
      zamandında gelecek vaadetimiş sanatçılar derseniz Barış Manço, Erkin Koray, Sezen Aksu, Fikret Kızılok, gibi adı aklıma gelmeyen daha bir cok  üstatlardan sözedebilirm ancak..

Bunların dışında 10 yıl önce dinlediğim bi şarkıyı bugün dinlediğim cok azdır.. Belki birileri bu üstatların şarkılarını tekrar cover yaparak gelecek vaadediyor izlenemi yaratabilir. olasıdır..

lubimaya
      Anahtar yönetici

ben Nil in gelecekte daha iyi yere geleceğini düşünüyom.
      avrupada nam salabilir
      ;)

aysgl_snl
      Katılımcı

bence çilekeşş …

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

ben barış akarsu dicektim ama oda dün akşam vefaat etti…( 04,07,2007 akşamı )
      allah mekanını cennet eylesin , toprağı bol olsun…:(

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.